Kontaktuppgifter - 2017

Kansliet:
Adress: Badhusvägen 9, 232 37 Arlöv
Telefon: 040-43 05 66

Org. Nr: 846000-9965                                                                                   Föreningsnr: 08612-15
E-post: info@arlovsbi.se 


Bankgiro: 578-4624


Bemannade kanslitider:

Jämna veckor:

Tis, Ons och Fre 10:00-14:00

Mån och Tors 17:00-20:00

Ojämna veckor:

Mån, Ons och Fre 10:00-14:00

Tis och Tors 17:00-20:00


Det går alltid att maila på malin.johnsson@arlovsbi.se


Kanslipersonal:

Verksamhetsansvarig:Jolanta Monsert Tel: 0709-803647

Kanslist: Malin Johnsson, malin.johnsson@arlovsbi.se


Styrelsen

styrelsen@arlovsbi.se

Fotbollsansvarig - Senior

Mathias Johansson - 073 531 51 00

Mail: mathias@arlovsbi.se


Fotbollsansvarig - Ungdom

Conny Nilsson - 070 814 64 20

Mail: conny@arlovsbi.se


Domaransvarig - Ungdomar

Magnus Svensson - 073-758 30 40

Mail:magnus@arlovsbi.se


Evengemangsgruppen:

Linda Håkansson
Mail: evenemang@arlovsbi.se


Sponsor kontakt

sponsor@arlovsbi.se 


Allt i Allo

Gunnar Carsson

 
Huvudsponsor
Storsponsor
 
Sponsorer
Burlövs Nyheter
Everysport Herr, Div 6 , Skåne Sydvästra A
 
Everysport Dam, Div 4 Södra Skåne
Svenska Spel
Sponsorhuset
Folkspel